Pakiety usług

Zabieg eksfoliacji wykonujemy przez cały rok, również latem z zachowaniem ochrony UV. Częstotliwość kuracji to średnio 6-8 zabiegów w serii co 10-14 dni. Dla podtrzymania efektów 1 zabieg raz w miesiącu.

HYDRA– kompleksowe nawilżenie
FIRMIN- natychmiastowe wypełnienie, napięcie, lifting

1 zabieg – 170zł
5 zabiegów – 680zł zamiast 750 zł

Medyczna platforma pozwalająca na nowoczesne zabiegi, których celem jest zwalczanie cellulitu. Polegają na emitowaniu akustycznych fal dźwiękowych na obszary ciała objęte cellulitem i miejscowym nadmiarem tkanki tłuszczowej. W chwili przyłożenia głowicy do ciała, fale akustyczne rozprzestrzeniają się na duże obszary, stymulując proces leczenia poszczególnych warstw skóry i tkanki podskórnej.

Fale uderzeniowe przyśpieszają proces zmian poprzez stymulację metabolizmu i pobudzenia cyrkulacji krwi, rozpuszczenie zwapniałych fibroblastów, zwiększenie produkcji kolagenu oraz zmniejszenie napięcia mięśni. Pobudzona tkanka stopniowa regeneruje się i wspomaga proces leczenia w obszarze poddanym terapii.
Obszary zabiegowe: nogi, pośladki, brzuch, boczki, ramiona.

1 zabieg – trzy obszary (brzuch, pośladki, uda)- 240zł
6 zabiegów – 1320zł zamiast 1440zł
10 zabiegów – 1900zł zamiast 2400zł

Pielęgnacja AROSHA sprawi, że będziesz dumna ze swojego ciała.
Dzięki specjalistycznej formule kosmetyki te tworzą skuteczne zabiegi o właściwościach redukujących cellulit,  modelujących, ujędrniających, nawilżających ciało oraz walczących z oznakami starzenia się skóry.

AROSHA jest jedyną światową marką mającą w swej ofercie tak szeroką gamę produktów, składającej się z różnego rodzaju preparatów oraz czterech linii bandaży przeznaczonych do zabiegów na ciało.

Kluczowym produktem linii AROSHA są bandaże, które wykonane są z delikatnej bawełny, nasączonej aktywnymi składnikami. Koncepcja marki, by owijać ciało narodziła się z potrzeby modelowania sylwetki. Ciało otulone w kokon aktywnych składników przyjmuje je o wiele lepiej, gdyż odbywa się to stopniowo. Pod bandażem nie wytwarza się ciepło, tym samym nie działa on odwadniająco na tkankę. Ponadto bandaż nie uciska skóry, owinięcie zapewnia jedynie „kontrolowaną kompresję”.

Obszary zabiegowe: nogi, pośladki, brzuch, ramiona, biust.
1 zabieg – 190zł
8 zabiegów – 1240zł zamiast 1520zł

Połączenie dwóch najlepszych zabiegów na ciało pozwoli uzyskać jeszcze bardziej spektakularne efekty w walce z cellulitem i miejscowym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej, a także wspomoże intensywne modelowanie sylwetki.

Zabieg rozpoczyna się wykonaniem fali uderzeniowej w celu pobudzenia krążenia, rozszerzenia naczyń krwionośnych i spowodowania dotlenowania tkanek. Następnie ciało owijane jest bandażami Arosha, substancje aktywne w nich zawarte jeszcze lepiej penetrują w głąb skóry, a efekty są bardziej zintensyfikowane.

8 zabiegów – 2560zł zamiast 3440zł