Studio Urody

Kesja

Studio Urody Kesja, to miejsce w którym nie tylko zadbamy o Twoje piękno, ale również zagwarantujemy chwilę wytchnienia i relaksu. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy szerokie spektrum zabiegów dostosowanych do indywidualnych potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Dzięki elastycznym godzinom pracy, jesteśmy w stanie dostosować termin spotkania do Państwa grafiku. Serdecznie zapraszam na konsultacje i zabiegi,

Kesja Pala- Kosmetolog

Kesja Pala Kosmetolog, wizażystka, właścicielka Studia Urody Kesja.

Szeroko pojęta kosmetyka, kosmetologia oraz wizaż i stylizacja są moją największą pasją – pielęgnowaną i rozwijaną już od dzieciństwa. Jestem absolwentką Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku Kosmetologia i Promocja Zdrowia. Dodatkowo zdobyłam tytuł dyplomowanego plastyka o specjalności Charakteryzator. Dzięki licznym kursom i szkoleniom, stale pogłębiam swoją wiedzę i umiejętności.

Doświadczenie zawodowe zawodowe zdobywałam podczas pracy w renomowanych placówkach w Katowicach, Warszawie oraz Krakowie. Przez wszystkie lata pracy zawodowej wypracowałam wiele autorskich metod zabiegowych, które nie tylko ułatwiają całą procedurę, ale również intensyfikują efekty zabiegów. Wiem również jak ważne jest indywidualne podejście do klienta i zapewnienie mu rozwiązań dostosowanych do jego indywidualnych potrzeb. Swój gabinet kosmetyczny prowadzę od 2012 roku.

Oprócz wdrażania autorskich terapii leczniczych, szkolę i przyuczam praktykantki i stażystki do zawodu kosmetologa. Jestem silnie związana z fundacją „Oko w oko z rakiem”, gdzie udzielam porad pielęgnacyjnych pacjentom onkologicznym oraz osobom po odbytym leczeniu.

Jessika Kołodziej Styliska paznokci, brwi i rzęs.

Cześć jestem Jessika. Specjalizuję się w stylizacji paznokci, rzęs i brwi. 

Ze Studiem Urody Kesja związana jestem od 2019. 
Odbyłam liczne szkolenia, a moim konikiem są perfekcyjne kształty oraz zdobienia. 
 
Jestem na bieżąco z najnowszymi trendami, a przy tym jestem kreatywna, wiec zaspokoję potrzeby nawet najbardziej wymagających klientek. 
 
Poza pracą aktywnie spędzam czas z moim psiakiem, a także lubię dobrą książkę czy film.